Кошик
3 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Тенти для двовісних причепів

ГалереяСписок

Тент на причіп легковий двовісний.

Конструкція причіпний техніки завжди обладнана варіантами захисту вантажу. Як правило, це - небудь твердостенные кунги, або каркас обтягнутий тентом. Твердостенные використовуються там, де мають місце підвищені вимоги до температурного режиму перевезеного вантажу, або наявності його особливої цінності. У них часто можна побачити досить масивну задню двері або в орному варіанті, або у вигляді гидроборта, а також встановлені всередині системи кондиціонування з ручним керуванням температури. Стінки таких рефрижераторів в обов'язковому порядку оснащені теплоізоляційної прошарком.

Прицепы с тентованым накрытием, как правило присущим прицепам и полуприцепам длиной до 13,6м, увидеть которые можно на трассах как областного, так и международного значения. Тенты на грузовые автомобили подвергаются достаточно большим ветровым нагрузкам, в связи с чем в основе их изготовления лежит крайне прочная гидроизоляционная ткань на основе ПВХ. Армированная многослойная структура которой, позволяет не только выдерживать достаточно большие напряжения, но и устойчиво противодействовать большим перепадам температур и ультрафиолету.

Купить тент на прицеп легкового автомобиля - такая же необходимость как ив случае с грузовыми собратьями. Не смотря на то, что перевозимый тоннаж и объём грузового отсека у них меньше, защита груза от повреждений во время движения и хранения также актуальна.

  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner