Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81

Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Купити ПВХ плівку в асортименті з наших складів оптом і в роздріб з доставкою в регіони будь-якою транспортною компанією

Тканина ПВХ на сьогодні є одним з найпоширеніших синтетичних матеріалів, які використовуються в світі. Прогрес технологій, а також дефіцит природних ресурсів призводять до того, що використання натуральних елементів значно здорожує виробничі процеси. Різноманітні тканини, які використовувалися для тих чи інших цілей на сьогодні відійшли у минуле через непрактичність. Динаміка світу диктує свої правила. Всі матеріали повинні бути міцними і надійними. Здатність витримувати високі навантаження і робить ПВХ тканина настільки затребуваною в промисловості та побуті. Нові й нові сфери, у яких використовується плівка, зумовила необхідність створити точку продажу, де ви зможете купити саме необхідний вам тип і розмір плівки.

Спеціалізовані тканини використовуються не тільки для організації якихось масштабних проектів. Вони досить часто задіяні в процесі ведення домашнього господарства чи облаштуванні присадибних ділянок. Функціональність матеріалу дозволяє вирішити масу проблем, які виникають у нас практично кожен день. Ви будете здивовані, наскільки важливу й значиму роль може виконувати плівка ПВХ в різноманітних областях діяльності людини.

Гідроізоляція, як базовий прийом захисту в будівництві.

У першу чергу варто відзначити, що на сьогодні не існує ефективного способу гідроізоляції, ніж прошарок вище згаданого матеріалу. Під час будівництва будівель складно придумати щось більш підходяще. При закладанні фундаменту дуже важливо захистити його від проникнення вологи. Це вважається запорукою міцності будови. Саме гідроізоляційна плівка перешкоджає попаданню води на ключові елементи. Від якості використовуваних матеріалів залежить стійкість усього проекту. Крім цього дуже важливо задіяти професіоналів своєї справи, які не тільки здатні слідувати чітким нормам будівельного процесу, але і можуть на підставі свого досвіду вирішувати нестандартні ситуації, які виникають при будівництві. При правильному монтажі захисного шару ви зможете уникнути безлічі проблем, найбільш великими з яких є:

 • Виникнення грибка і цвілі, як наслідок руйнування фундаменту;
 • Порушення цілісності конструкції під час монтажу;
 • Розмиття фундаменту в результаті природного руху води в грунтах.

Гідроізоляційні матеріали, якими зараз сповнений ринок будівельних матеріалів, вражають своєю різноманітністю. Всі вони розроблені з урахуванням необхідних параметрів, але кожен з них має ряд недоліків. Тому варто дуже відповідально підходити до процесу вибору, адже від цього залежить загальний успіх задуманого. Ціновий діапазон дуже широкий і залежить не тільки від характеристик, але й від іміджу виробника. Не варто спокушатися на рекордно низьку вартість невідомих компаній. Ви повинні розуміти, що виробництво якісного матеріалу з підтримання всіх нормативних документів гарантує вам безпеку і економію в глобальному масштабі всього будівництва. Кращим варіантом є плівка для гідроізоляції від всесвітньо відомих виробників, які не перший рік працюють на ринку. Їх досвід у даній сфері дозволяє отримати оптимальний товар за прийнятною ціною. Ми підібрали для вас виробників, продукція яких відповідає світовим стандартам і проходить ретельну перевірку кожного етапу в процесі виробництва. Гідроізоляційна тканина, яка представлена в нашому магазині, допоможе вам отримати стовідсотковий захист від негативного впливу вологості на базові й проміжні рівні вашого будинку.

ПВХ плівка, як основа облаштування покрівлі приміщень різного типу.

У сучасному будівництві використовуються два найбільш поширених типу даху: плоскі і скатні. Кожна з них має свої особливості конструювання і монтажу в залежності від специфіки будівлі. Як правило, як несучу основу використовуються балки і перекриття і залізобетонних плит. Але не залежно від підстави, кожен тип вимагає ретельного захисту від проникнення вологи. Саме для цієї мети використовує покрівельна плівка. Будівельники ще називають її мембраною. Так що, якщо ви зустрінете таку формулювання, варто розуміти, що це ПВХ тканина. Очевидно, що дах нарівні з фундаментом прийнято вважати підставою створення внутрішньої атмосфери приміщення. Хороший матеріал і відповідальне виконання робіт гарантують вам довгі десятиліття безперебійної служби покриття. Така методика оснащення дахів вже використовується в світі більше 40 років. Практично всі промислові і торгові будова в Європі покриті на базі технології, основу якої плівка для покрівлі. Цей матеріал ідеальний для такої мети з ряду причин:

 • Стійкість до руйнівного впливу ультрафіолетових променів;
 • Стабілізаційний шар плівки захищає від негативного впливу зовнішнього середовища;
 • Зносостійкість – при правильному монтажі якісна гідроізоляція покрівлі служить до 50 років, без ремонту;
 • Абсолютна вологостійкість – структура тканини не дозволяє їй вбирати воду;
 • Невелика вага одиниці площі покриття здатний оптимізувати навантаження на опори будівлі.

Окремо варто відзначити високу міцність ПВХ матеріалу, що дозволяє йому зберігати свою цілісність при дії великих навантажень в різних напрямках. Механічне пошкодження цілісності не є великою проблемою і легко піддається ремонту. У кожній справі дуже важливо економити ресурси без загальної втрати якості виконання завдання. Покрівельна гідроізоляція з ПВХ поставляється в рулонах різної ширини. Це дозволить вам прорахувати необхідну площу покриття і мінімізувати витрати. При з'єднанні окремих шарів плівка розташовується внахлест і пропаивается уздовж стику. Такий метод гарантує повну герметичність і міцність. Гідроізоляція покрівлі може бути змонтована при будь-яких погодних умовах, вона не втрачає своїх властивостей ні на спеку, ні на морозі.

Використання ПВХ тканини в організації малого бізнесу.

Динаміка світу кожен день відкриває перед нами все нові і нові можливості. Потреби людства в комфорт і зручність ростуть щодня. Але якісь моменти залишаються незмінними. Наприклад, ремонт і очищення автомобілів завжди залишається актуальним видом послуг. Якщо ви хочете налагодити стабільну роботу в цьому напрямку, то важливо правильно організувати і розмежувати виробничий процес. Для цього вам ідеально підійдуть плівкові штори для автомайстерні з ПВХ. Вони дуже щільні і надійні, але прості в експлуатації. Для створення окремих зон для кожного типу робіт вам не доведеться міняти планування приміщення. Досить просто розрахувати і замовити м'які перегородки правильних розмірів. Вони по верху оснащені отворами з люверсами, на які їх дуже просто вішати. Матеріал не боїться впливу мастил та інших хімічних речовин, які використовуються під час ремонту машин. Штори з ПВХ для СТО можуть бути кольоровими для створення привабливого зовнішнього вигляду майстерні. При необхідності ви можете замовити в нашому магазині і прозору плівку. Вона створює цікавий ефект присутності для клієнтів, а також підвищує рівень безпеки роботи співробітників, так як не обмежує огляд в будівлі.

Матеріал чудово переносить зберігання в складеному вигляді, так що його можна сховати, а потім без проблем використовувати знову. ПВХ завіси для автомийки теж не мають адекватних аналогів. В світі не існує таких недорогих тканин і плівок, які б мали настільки високі експлуатаційні характеристики.

Багато успішні корпорації існують тільки завдяки успішній логістики. Тому організація вантажних перевезень може стати дуже прибутковим видом діяльності. Тенти на вантажні причепи або напівпричепи допоможуть вам зберегти продукцію в хорошому вигляді. Ми пропонуємо безліч моделей, які розробляються конструкторами з урахуванням особливостей навантаження і вивантаження тих чи інших предметів. Ми використовуємо щільність матеріалу, яка дозволяє йому витримувати натиск потоків повітря під час швидкого руху на трасі. Цьому сприяє армована сітка, яка слугує базою в процесі виробництва ПВХ. Вона захищає тканину від проривів і розтягування, так що вам не доведеться хвилюватися про її цілісності в процесі використання. Тканина для тентів на легкові причепи може бути різних кольорів. Це дозволяє вам вибрати варіант, який підходить до загального стилю візуального оформлення вашої компанії. Так само в цьому напрямку ми можемо запропонувати вам друк на поверхні плівки, це може бути ваш логотип, рекламний слоган або просто контактні дані компанії. Плівка для тентів на причепи не тріскається від сонця або пороза, її можна використовувати навіть при температурі -40 градусів. Вона все так само буде залишатися еластичною і м'якою. Так що використання під відкритими променями сонце не порушує функціональність матеріалу. Щоб захистити вантаж від дрібних камінчиків, пили, вологості і сонця поспішіть замовити ПВХ тканина на тенти причепів всіх автомобілів вашої компанії. Це не тільки підвищить рівень ваших послуг, але й допоможе підвищити фінансову ефективність бізнесу.

З ПВХ тканини дуже часто роблять штори в ангар або склад. Вони дозволяє оптимізувати виробничі процеси і зменшити витрати на підтримання необхідного мікроклімату всередині приміщення. Кожен вид робіт вимагає свого температурного режиму і рівня вологості штора для гаража або іншого приміщення подібного призначення допоможе менше використовувати обігрівач або кондиціонер.

Практичне застосування тканини ПВХ у процесі створення домашнього комфорту.

Басейн вже дуже давно перестав бути атрибутом лише заможних громадян. Дуже багато власників заміського житла з задоволенням користуються цим досягненням людства. В спеку, немає нічого краще, ніж зануритися в прохолодну воду і потім зігрітися на зручному шезлонгу. Для організації такого оазису на вашому дворі зазвичай використовується ПВХ плівка для басейнів. Вона може чудово імітувати візерунки мозаїки, створюючи неповторний оптичний ефект. Можна підібрати відтінок, який буде нагадувати прекрасну лазур світового океану. Полівінілхлорид, який використовується для створення плівки, не вступає в реакції з хімічними речовинами миючих засобів, так що для очищення можна сміливо використовувати звичні методи. Гідроізоляція басейнів виконується щільним ПВХ полотном, яке прослужить вам не один рік без втрат.

Уютные летние вечера так приятно проводить на свежем воздухе за чашечкой чая и приятной беседой. Для этих целей настоящие ценители комфорта оборудуют на своем участке беседки или другие помещения, которые образуют открытое пространство с крышей. Чтобы погодные явления в виде дождя или ветра не нарушили вашу идиллию, предлагаем вам рассмотреть прозрачные шторы на веранды и пристройки, или как их еще в народе, наверное, называют силиконовые окна для уличных беседок (палаток). Они очень просты в процессе установки на стационарную конструкцию. По краях є отвори посилені люверсами, за які можна зачепити штору. Дуже важливо перед оформленням замовлення точно виміряти прорізи, щоб плівка їм точно відповідала. Помилки в цьому плані можуть порушити початкову задумку, і вітер буде продувати веранду, через що утворилися щілини. Щоб плівка для штор на альтанки ідеально вам підійшла ви можете скористатися послугами нашого замірника, який приїде до вас у зручний час і запише необхідні параметри. Багато власників таки місць для відпочинку намагаються зробити їх максимально зручними і красивими. Ми з задоволенням допоможемо вам підібрати дизайн, щоб плівкові вікна для тераси гармонійно вписалися в ландшафтний дизайн вашої ділянки.

Контакти
Інтернет-магазин "ПВХ плівка"
Владимир
Одеса, Україна
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
+380930385743
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0019:00
 • Вівторок
  09:0019:00
 • Середа
  09:0019:00
 • Четвер
  09:0019:00
 • Пʼятниця
  09:0019:00
 • Субота
  09:0015:00
 • Неділя
  Вихідний

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner