Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Тенти та штори на тераси, альтанки, альтанка, прибудови, веранди

ГалереяСписок

Тент для альтанки, вуличні штори на веранди, альтанки, тераси, прибудови, альтанки, криті барбекю, літні кафе та ресторани.

Безедка тент шатер — конструкції, які мають популярність у різних шарів населення, незалежно від їхнього достатку. Забезпечується цей чинник тим, що зазвичай швидко-збірні легкі літні конструкції, зазвичай, завозять із Китаю і мають вкрай низьку собівартість, що в кінцевому підсумку відбивається на фінальній ціні. Одним словом, доступність цих конструкцій дала змогу наводити присадибні ділянки дешевими практичними альтанками.  Тенти для альтанок і веранд — завершальний, штрих, який несе не тільки естетичне навантаження, але й певну функціональність. Прямий обов'язок тенту — це захист від опадів різного характеру, чи то сніг, дощ или град. Відповідно, тканина має мати низку характеристик, які дозволять протидіяти як волозі, так і навантаженням розтягування, у разі впливу на тканину поривів вітру. На цей момент на ринку представлено 3 основні матеріали, які способны забезпечувати ці функції: це — поліестер акрил і ПВХ тканина.

Найчастіше у формі економії, у клієнта виникає питання зшити тент на альтанку своїми руками,  По-перше, в цьому разі Ви маєте віддавати собі звіт, що вам буде потрібне спеціальне швейне обладнання, що працює зі спеціалізованими щільними тканинами, за сумами доступно тільки спеціалізованим ательє, а По-друге, потрібно спеціальна нитка на армованій основі, плюс закупювання якісного поліестеру. Якщо раніше у вас не було досвіду роботи з пошиттям тентів на великі конструкції, то подібне заняття може закінчитися фіаско. Одним словом, ми вам вкрай рекомендуємо поводитися тільки в спеціалізовані ательє й тоді ви заощадите не тільки час і нерви, але й свої покрівлі.

Також залишається відкритим питання заміни старого тенту на альтанці. Як ми вже говорите вище, зазвичай, це відбувається з китайськими аналогами, які комплектується тентом вкрай низької якості, у цьому разі тент для альтанки 3 х 3 купити буде необхідно вже на 2-й, 3-й сезон. Звичайно ж, якщо тент скручуватиметься й не використовуватиметься в холодну пору, то термін його експлуатації можна штучно збільшити, але рано чи пізно ви зіткнетеся з цим питанням однозначно.

Завершальним елементом екстер'єру альтанки стануть вуличні штори. За аналогією з покрівельним покриттям штори також виконують функції захисту внутрішнього приміщення від косих залишків і частково від вітрів. Штори для альтанки, зазвичай виконуються з того ж матеріалу, тільки меншої щільності для того, щоб зберегти сприйняття повітряності класичних штор. Колір підбирається в унісон загальної колірної палітри альтанки, тераси, веранди, він може як доповнювати ідентичним відтінком покрівельну тканину, так і бути сміливішим, кардинально відрізняючись. Питання — вкрай суб'єктивно і розв'язується тільки на користь вашого гарного настрою. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner