Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Навіс. Тент на навіс. Захищаємося від сонця і опадів якісно!

Навіс. Тент на навіс. Захищаємося від сонця і опадів якісно!

Тент навіс.

Будь-яка конструкція або будівля завжди забезпечуються наявністю вхідних дверей, воріт. Оскільки, як правило, вони розташовуються в одній площині зі стіновий частиною будівлі, доводиться доповнювати фасад навісами, козирками, що забезпечують захист вхідного отвору і самого порогу від попадання прямих і косих опадів, а також у вигляді затінення від сонця. Варіантів вирішення цього питання - кілька: можна купити тент для накриття, якщо сама його конструкція вже попередньо встановлена як частину фасаду, або ж можна замовити навіс під ключ з тентовим накриттям при його індивідуальної розробки. Розрізняють ковані, із звареного металевого профілю, з дерева як бруса, так і більш складних варіантах різьбленого.

Класичний варіант матеріалу накриття є акрил або як його ще називають у народі маркизная тканина. Стандартна забарвлення акрилу - чергування смуг синього і білого, помаранчевого і білого, бежевою і білої, червоно і білої та ін. Лідери виробництва акрилу - бренд Sauleda (Італія) і Sattler (Швейцарія). Чергування смуг різного кольору надає навісу легкості і літнього настрою, а також, поряд з різьбленою спідницею, визначеної естетичності.

Якщо ж вас цікавить тент для навісу недорого, значить вам "в гості" до полиестеру! Даний матеріал також має плетену структуру, а відповідно нагадує класичну тканину, тільки більш щільного формату і з гідроізоляційної просоченням. Колірні варіанти також налічують як повністю однотонні забарвлення, так і смуги, що дозволяє візуально мати а-ля акрил, при цьому значно заощаджуючи в бюджетних витратах. Є звичайно й деякі недоліки даного виду економії. Поліестер з часом буде більше схильний до вигоряння і зносу, також при певних сили натягу на конструкції може в деякій мірі втратити форму, тобто розтягнутися або "сісти". Але як правило це не лякає замовників і поліестер займає одне з лідируючих місць по затребуваності в форматі ціна-якість. Ну, вже при екстремальних недоліки фінансів, є третій варіант накриття навісів і козирків - це Тентова ПВХ тканина 610-650D. Ступінь її розтягування практично нульова, що деяким чином позначиться на зовнішньому вигляді навісу, легкі пом'ятості, хвилі і пр можуть мати місце. цьому ж сприятиме і грубість самого матеріалу, який має багатошарову полі-структуру і щільність не менше 610-650 грам/м2.

Якщо відступити від класичного формулювання слова навіс і відійти в сторону з креативним міркуванням, на виході можемо отримати і більш широке поняття цього слова. Приміром, тент навіс для відпочинку - це не прив'язана форма до фасадів будівель, і може бути абсолютно безкаркасних, розтягнутої на эспандере або капроні між опорами як штучного, так і природного походження (наприклад, дерева), а основний пік (центр полотна) витягується і кріпиться на вертикальній розтяжці, тобто потрібно і верхня точка опори прямо над тентом. Тут навіс як такої починає плавно переходити в тематику тенти навіси намети. Популярність даної конструкції складно переоцінити, оскільки вона, по-перше, легко зводиться на природі (достатньо буде вибрати вдалий ландшафт для кріплення), забезпечує гарний захист від опадів, вкрай легко транспортується в рюкзаку на нове місце дислокації.

Ну а цінителям особливої естетики або тенту намету можливо підійде ще один вид намети як шатро Зірка, намет Павук, намет стандартної геометрії як квадратний, п'ятикутний, шестикутний, восьмикутний. Як правило, дані конструкції має одну щоглу-опору по центру, при цьому матеріал розтягується в різні сторони і фіксується на спеціальних кілочках, при цьому саме натяг забезпечується на гвинтових карабінах, розташованих на розтягуючих тросах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner