Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

М'які вікна - найкраще рішення у вигляді тентів на вікна або зовнішніх захисних штор

М'які вікна - найкраще рішення у вигляді тентів на вікна або зовнішніх захисних штор

М'які вікна для альтанок

Сьогодні питання захисту садових і відкритих споруд, транспорту, човнів, візків і т. д. вже перестав бути проблемним для цього існують спеціальні тенти, витримують не тільки різницю температур і всі негативні атмосферні явища і опади, але і механічне прямий вплив, вплив масел, інших хімічних речовин. Для віконних і дверних отворів, в яких повинні бути передбачені функціональні вікна, виготовляються м'які вікна або, як у більш широко прийнято в побуті, зовнішні тенти і завіси зі спеціальними гнучкими прозорими вставками, які мають усі кращі характеристики класичних скла, але з додатковими перевагами.

М'які вікна для тераси. що це таке, якщо детальніше?

М'які вікна – це светопропускающия синтетичний рулонний матеріал з полівінілхлоридної або поліуретанової плівки (частіше використовується перший варіант), повністю прозорою, неармованої. Плівка при цьому може мати різну товщину, і її вибір залежить від умов, в яких виріб буде експлуатуватися.

Плівка має величезний запас міцності і стійка до механічного впливу – дряпання негострими гілками, згину, розтягу, зминання і т. д. На плівці для гнучких вікон практично не утворюються подряпини від природного впливу, вона не мутніє, не темніє, легко чиститься, миється і зберігає повну прозорість, як повноцінний аналог звичайного скла.
Разом з тим, гнучке вікно з ПВХ простіше в монтажі та догляді, воно не крихке, як скло. Середній термін служби м'яких вікон – від 10 років.

М'які вікна веранди. Види і призначення

М'які вікна можуть виготовлятися з двох основних видів полімерної плівки:

 • Полівінілхлоридна, або ПВХ – популярний і найдешевший вид плівки.
 • Поліуретанова – володіє більшою міцністю і гнучкістю, ніж ПВХ, але вартість – на порядок вище. Рекомендується фахівцями тільки для виготовлення гнучких вікон або дверних завіс там, де вони будуть піддаватися значному механічному, температурному або хімічному впливу.

Товщина плівки для гнучких вікон може розрізнятися:

 1. 500 мкм – бюджетний вигляд самої оптимально-тонкої плівки, застосовується для покриття невеликих прорізів і ділянок, а також для виробів, які будуть використовуватися в більш м'яких умовах.
 2. 700 мкм – найпопулярніший варіант, застосовується для більшості тентових виробів, на яких передбачаються м'які вікна. Витримують велике навантаження і стійкі до всіх видів негативних факторів, діючих ззовні будівлі або споруди, незалежно від сезону. Середній термін служби – 10 років.
 3. 800-1000-2000 мкм – спеціальні види плівки для більш жорстких умов експлуатації захисних завіс і тентів, не для побутових умов. Використовується набагато рідше перших двох видів.

При цьому плівка ПВХ випускається товщиною від 500 до 700 мкм і вище, а поліуретанова плівка – тільки в діапазоні 500-700 мікрон, в той же час другий варіант, з практики, міцніше в рази.

М'які вікна для альтанок і терас

М'які вікна розрізняються по призначенню:

 • Для альтанок, терас і веранд.
 • Для відкритих кафе і ресторанів.
 • Для балконів, лоджій.
 • Для дверних прорізів холодильних відділів у магазинах.
 • Для вікон на захисних чохлах і тентах, що виготовляються для різних видів транспорту і наведених судів.
 • Для автомийок та інших приміщень СТО.
 • Для виробничих і промислових приміщень.

М'які вікна ціна

Вартість готового м'якого вікна або тентів з светопропускающими вставками ПВХ залежить від товщини і виробника ПВХ плівки. види кріплення (монтажу) ПВХ полотен, видах додаткової фурнітури (вентиляційні клапана, блискавки, ремінці підкату тощо), ширини вставок (окантовки) з аналогічною полімерної ПВХ тканини або, рідше, синтетичних плетених тканин як поліестер (у т. ч. тип плетіння Oxford), акрил, нейлон, далі розміру і складності форми виробу, наявності підйомного пристрою для штори та ін. Подібні вироби рекомендується замовляти індивідуально, згідно точно знятих розмірів, обговорюючи з фахівцем доцільність вибору тих або інших кріплень (фурнітури), їх кількості.

<<>>

М'які вікна з ПВХ Полтава, Донецьк, Житомир, Луганськ, Одеса, Чернігів, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів, Хмельницький, Львів, Ужгород, Миколаїв, Луцьк, Тернопіль, Херсон, Харків, Кропивницький, Суми, Запоріжжя, Вінниця, Дніпро, Рівне, Київ, Черкаси

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner