Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Тентові тканини. Тенти для маркиз, навісів

Тентові тканини. Тенти для маркиз, навісів

Маркози навіси

Маркіза — невеликий зовнішній навіс над дверима або вікнами. Функціонал маркізи зазвичай невеликий — захистити прорізи від зайвих сонячних променів або невеликих опадів, а також прикрасити, виділити двері та вікна будівлі. Раніше склепіння маркіз робили металевими, рідше — дерев'яними, а сьогодні маркувальні каркаси накривають тентами зі спеціальних тканин, використовуючи механізми для оперативного розгортання та складання маркізи.

Типи тканин для маркіз — плюси та мінуси

Оскільки маркізи встановлюються зовні будівлі, і за своєю міцністю не мають поступатися зовнішнім тентам і шторам, витримуючи певні кліматичні та механічні дії. Для зменшення впливу перепадів температур і збереженню стійкості до блякнення (відповідно, привабливого зовнішнього типу), тканини для них підійдуть не всякі.

Зараз для пошиття тентів для маркзних конструкцій використовується три різновиди тканин:

  • Матеріал із полімерної основи з обох боків ПВХ тканини. Тканини ПВХ для маркіз мають широкий спектр кольорів, що пояснює їхню популярність. Стійкість до блякнення на сонці — стовідсоткова за спеціальною шкалою. Вирізняється водостійкістю, міцністю, — але водночас еластичність і опір розриву, розтягування. Навіси з тканин ПВХ зберігають задану форму та не обвисають. Середній термін експлуатації маркіз з ПВХ тканини – 5 років, але ПВХ матеріал — все же не є ідеальною опцією для маркіз і відіграє лише роль альтернативного матеріалу, за обмеженого бюджету замовника.
  • Акрилова тканина з тефлоновим і поліуретановим просоченням. Більш сучасний і широко потрібний матеріал для тентових конструкцій і зовнішніх штор. Так само, як і тканина ПВХ, вирізняється багатим вибором кольорів і кольорів. Стійкість до блякнення — 99% за шкалою. Також ця поліефірна тканина водостійка, якісно протистоїть атмосферним осадам і температурним коливанням, розриву та стиранню, легка в догляді, м'яка та приємна на дотик, нагадуючи натуральну шерсть. Середній термін експлуатації акрилової тканини з просоченням із тефлону для маркіз — 10 років. З особливостей можна виділити факт, що акриловий матеріал легший за вагою, ніж матеріал ПВХ, і може використовуватися для тих конструкцій навісів, які потребують легшого покриття.
  • Наметні тканини. Це легший матеріал, ніж вище названі тканини, він частіше використовується для декорування маркиз, ніж для серйозного захисту від зовнішніх впливів. Переваги — легкість матеріалу, а ось від прямих сонячних променів або сильного вітру він не захистить. Наметні тканини також випускаються в багатому асортименті кольорів і принтів. Середня стійкість наметових тканин до блякнення на сонці — 70%. Термін експлуатації — 4-5 років.

Набагато рідше, у поодиноких варіантах, навіси для маркиз шиють із бавовняних тентових тканин, брезенту, прозорого ПВХ. Але такі вироби виконують виключно декоративну функцію та мають дуже обмежений термін експлуатації, та й естетичний їх складник — не на висоті.

Тканина маркіза для тераси, веранды, беседки. Як вибрати правильно?

Для розв'язання питання необхідно запросити фахівця компанії, щоб він зробив точні виміри, запропонував вигляд тканини для майбутнього навісу. Вибір ґрунтується передусім на умовах майбутньої експлуатації, а потім підбирається колір, обговорюється фасон маркизного купола.

Фахівець буде оперувати такими поняттями, як щільність і водостійкість матеріалу, які мають певні показники. Щільність тканин усіх типів для зовнішніх штор, навісів і маркиз має бути в межах від 280D до 350D, середні показники водостійкості — 370-1000 мм водного стовпа від типу маркизної тканини. На ринку є також тентові тканини підвищеної міцності та водостійкості зі щільністю 500-1000D. Такий матеріал використовується під час накриття техніки та конструкцій, які мають забезпечити максимальний захист від опадів і сильних поривів вітру. Ці тканини важчі, дорожчі, і їх використання на простих декоративних або терасних марках нецільно.

Ширина полотен тканин для тентів і маркиз — стандартна, вона може становити 1,2 м, 1,6 м, рідше — 1,8 м, 2 м і 2,5м
Вибір кольору, принту навісів для маркиз — суто прерогативу замовника. За бажанням, на тканину маркизного навісу або волану можна нанести потрібний логотип або будь-який принт, якого немає в каталозі.

<<>>

Маркиза навіс ціни Півтора, Донецьк, Житомир, Луганськ, Одеса, Чернігів, Івано-Франковськ, Червци, Львів, Хмельницький, Львів, Ужгорода, Миколаяв, Луцк, Тернополь, Херсон, Харків, Кропив'янцький, Суми, Запорожня, Винниця, Днепр, Роїв, Черкаси

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner