Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Штори для альтанки, веранди, тераси. Функціональна естетичність!

Штори для альтанки, веранди, тераси. Функціональна естетичність!

Штори для альтанок і веранд.

Малі архітектурні форми на присадибних ділянках давно стали гармонійним доповненням до загального ландшафту території. Їх різноманітність у вигляді різних геометричних особливостей, розмірів, матеріалів виготовлення, типу покрівлі, все це обумовлює підвищений попит, що задовольняє вкрай широкий смак. Альтанка квадратна, кругла, шестигранна, восьмигранна, з металевого профілю, кована, з дерев'яного бруса, з варіаціями покрівлі у вигляді полікарбонату, ПВХ тканини, полиестеровой тканини, протиударного скла - весь цей вибір надають компанії, що спеціалізуються на проектуванні та монтажі альтанок, терас, вернад, прибудов, торгових павільйонів, літніх навісів на вуличні ресторани та кафе тощо

Одним з варіантів благоустрою даних конструкцій є штори ПВХ для альтанок. Вони несуть не тільки естетичну складову, але і певну захист внутрішнього приміщення від несильного вітру і косих опадів, також є певним бар'єром для залітних комах. Встановлення штор відбувається класичним способом на петлі з липучками на карниз, виконаний з нержавіючої труби, укріпленої під верхньою балкою кронштейнами з цього ж матеріалу. Комбінація полірованої нержавіючої сталі з полиестером створює гармонійне поєднання, яке чудово впишеться в екстер'єр усієї конструкції. Також можливий варіант фіксації на сталевому тросі, який протягується крізь встановлені на шторі круглі оцинковані люверси. Звичайно ж, на ринку існують карнизи з певною механізацією, але вони, як правило, дуже дорогі і не користуються попитом у буденного людини.

Що стосується матеріалу виготовлення, штори для альтанки вуличні здебільшого виготовляються або з поліестеру або з акрилу середньої щільності 200-250D. Невелика щільність в комбінації з якісною просоченням матеріалу, дозволяє на виході отримати не грубу штору завісу, а повітряну тканина, абсолютно інертну до впливу вологи. Акрил, набагато дорожче поліестеру, часто в 2-3 рази, що пояснюється його краще протидії ультрафіолету, менш вираженою выгораемости під прямими сонячними променями і кращої здатності зберігати свою первісну форму під впливом різних розтягуючих навантажень.

Колір матеріалу - питання чисто креативний, і підбирається замовником виходячи з його смаків, характеру будови, вже присутніх квітів на самій конструкції, часто навіть в унісон з кольоровим фоном самого житлового будинку на ділянці.

Іноді, при обмеженості ресурсів у замовника, можливий варіант купівлі готової конструкції в будівельних супермаркетах типу Епіцентр, Нова Лінія. Відповідно штори для альтанки купити окремо може знадобитися, так і немає. Багато недорогі швидко збірні альтанки куплені в супермаркеті вже йдуть в комплекті зі шторами. Але тут слід врахувати важливий факт. По-перше такі здешевлення зумовлені вкрай низькою собівартістю конструкцій виробництва Китаю, що виливається в надійності і її міцності, а другим питанням йде проблемність тентової тканини, яка часто служить не більше одного-двох сезонів. Для того, щоб штори для альтанки і веранди вуличні служили довго, слід керуватися брендами-виробниками з більш-менш відомими іменами або ж перевіреними часом, рекомендаціями та відгуками. Приміром Bobo Textile, Sauleda, Sattler та ін.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner