Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

М'які вікна для терас, альтанок, веранд, прибудов. Альтернатива склу або бажання здивувати оточуючих?

М'які вікна для терас, альтанок, веранд, прибудов. Альтернатива склу або бажання здивувати оточуючих?

М'які вікна для альтанок

Як же іноді добре провести вечір у своєму заміському будинку спостерігаючи за морським узбережжям, річкою, лісом чи горами. Це можна зробити як на відкритому майданчику, так і під накриттям тераси, веранди, альтанки, альтанки, прибудови або критого барбекю. Але накриття конструкції забезпечує захист лише від вертикальних опадів, залишаючи право хуліганити боковому вітрі з косим дощем, небажаної авіації у вигляді мух, комарів та ґедзів, а також пилу і навіть пернатим. М'які вікна з ПВХ забезпечать ідеальну захист від перерахованого через наявність абсолютно непромокального бар'єру з полівінілхлориду, при цьому ідеально пропускаючи денне світло всередину. Фактично ви будете не тільки захищені від небажаних природних впливів, але і не втратите можливості спостерігати за красою зовні.

Прозорі штори для альтанок

Наступною перевагою прозорих штор є їх легкість. На відміну від скла їм не потрібно виготовлення віконної рами, в її роль виконує периметр з непрозорого ПВХ тієї ж щільності, на що власне кажучи і буде встановлена вся фурнітура. У класичному варіанті мова йде про комбінації прямокутного оцинкованого люверса і ремінця запаяних на тенті і скоби, яка буде встановлена на саму опору конструкції. Подібні вузли інсталюються з непрозорого периметру на середній відстані один від одного 0,2 м-0,3 м. У рідкісних випадках, при певних особливостях конструкції, встановлюються рідше або частіше. ПВХ вікна безпечні, їх неможливо розбити, а відповідно поранитися осколками. Також їх легка вага дозволяє без праці одній людині зафіксувати виріб на опорах, що також додає йому переваг.

Рулонні штори для альтанки вуличні

Следующим выгодным моментом является возможность скручивания окон и фиксации под верхней балкой. Во первых это даёт экономичность в пространстве, ведь в случае со стеклом оконным блокам нужно дополнительное пространство дабы открыться. Во-вторых этот процесс крайне лёгок, и позволяет его выполнить усилием всего одного человека. итого мягкие окна для террасы порадуют вас не только хорошей защитой внутреннего помещения, но и своей функциональностью. 

Не варто забувати і про такий корисний властивості як пропускна здатність зовнішнього (денного) світла. Ідеальна прозорість дозволяє бачити крізь вікно без суттєвого викривлення об'єктів зовні, а в темний час доби, при підсвічуванні тераси dyenhb, загальний вечірній антураж буде виглядати казково.

Що стосується естетичного моменту, то саме ПВХ плівка дозволить зберегти природну гармонійність альтанки на відміну від скляного побратима, який більше нагадує урбанізаційні обриси.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner