Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Виготовлення тентів на вуличні альтанки, намети. Створюємо естетику, не порушуючи гармонії конструкції.

Виготовлення тентів на вуличні альтанки, намети. Створюємо естетику, не порушуючи гармонії конструкції.

Тент для альтанки

Купити тент для альтанки -ологічна дія для літньої конструкції як для захисту її внутрішнього приміщення від опадів, так і в естетичному плані. Зазвичай, ці легкі споруди складаються з металевого профілю невеликого перерізу, за певного компонування достатнього для утримання всього фрейму в стабільному жорсткому положенні або ж виробляються в кованному вигляді. З огляду на це, шатер накриваються або синтетичними тканинами, або легкими твердими матеріалами, як дерево, полікарбонат, у окремих випадках, протиударним склом. 

На сьогодні найпопулярнішим є тент на альтанку 3х3, і пояснення тут просте. Цей намет — вкрай поширений для продажу в мережі будівельних супермаркетів формату Епіцентр, є виробництвом Китаю, що зумовлює її низьку вартість, у зв'язку з чим робить її доступною трохи кожному охочому її придбати. Але в усьому цьому позитиві є один неприємний момент. Тент, який йде в комплекті — вкрай низької якості та, зазвичай, упродовж 1-2 років у 95% випадках швидко виходить із ладу. І ось тут на допомогу приходять спеціалізовані ательє з послугою пошиття тентів для антен. Природно, кожен клієнт, який звернутися сюди, не має бажання отримати такий самий одноразовий примірник, тому пропозиції індивідуального пошиття, звичайно ж, більш витратні, оскільки передбачають використання поліестеру набагато вищої якості, ніж гореоригінал. Зазвичай цінова політика вартості квадрата готового виробу такого класу коливається в межах $12-$15, а якщо клієнту бюджет не пам'ятає кишеня, то можна запропонувати люкс варіант з акрилу виробництва Sattler (Швейцарія) або Sauleda (Італія) $32-$35/м2. Часткове питання, Чим пояснюється така різниця в цінах? — цілком обґрунтовано. Кожен хоче розуміти, за що він платить свої покрівлі. І відповідь лежить суто в технічних характеристиках двох порівнюваних тканин. 

Акрил, порівнюючи з поліестером, добре утримує первісну форму у разі сил розтягнення, у  зв'язку з чим акрил досить успішно використовується у виробництві ходових тентів на човни, катери та яхти. Також ступінь блякнення матеріалу під впливом ультрафіолету вкрай низький, що також дає змогу не переживати за зміну відтінку тканини під час тривалої експлуатації просто неба. 

Поліестер має перевагу в ціні, але за зазначеними характеристиками злегка поступається акрилу, у зв'язку з чим він використовується під час тентових накриттів без натягу та його термін експлуатації вкрай підвищиться, якщо в "не сезон" він буде висушений, згорнутий і законсервований до наступних теплих днів. 

<<<>>>

Гаспра, Сухум, Поті, Львів, Донецьк, Півтора, Івано-Франковськ, Дніпр, Рівно, Форос, Алушта, Феодосія, Євпаторія, Партеніт, Гурзуф, Кореїз, Алупка, Малоречне, Коктебель, Запоріжок, Кропивніцький, Миколаяв, Червці, Херсон, Хмельницький, Луцк, Винниця, Тернопель, Чернепень, Київ, Київ, Таллін, Рига, Лазурне, Ялта, Джанкой, Керч, Тбілісі, Гагра, Пуцунда, Суми, Одеса, Ужгорода, Луганськ, Черкаси, Харків, Житомир, Лівадія, Симферополь, Судак, Симеїз, Батумі, Варшава, Севастополь, Вільнюс, Бахчисарай

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner