Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Тент на причеп. Накриваємо техніку правильно!

Тент на причеп. Накриваємо техніку правильно!

Тент на легковий причіп

І ось ви щасливий власник причепа, який так доречна, дасть змогу розв'язувати масу дрібних побутових, бізнес і будівельних завдань, наприклад, на присадибній ділянці. Але придбання техніки буде неповним, а іноді навіть марним, якщо ви не забезпечите переміщений вантаж надійним захистом. Рішення купити тент на причеп буде важливим кроком, але його, на перший погляд, простота, все-таки зажадає від вас деяких знань правильності та варіантів кріплення тенту до причепа, наявності браку на ньому розвантажувальних клапанів за периметром за висоти каркаса від верхньої лінії борту понад 0,5 м, а також типу використовуваної фурнітури. 

Тент на причіп легкового авто. На що звернути увагу

  • Перший важливий момент, тент не бортовий причіп має добре та якісно повторювати як габаритні розміри самого причепа, так і його дуг (каркаса), крім усього іншого він має виконуватися так, щоб виключити його зайві провисання на верхньої поверхні, яка постійно зазнає впливу опадів. Одним словом потрібно виключити можливі заглиблення для скупчення рідини.
  • Другим етапом треба врахувати правильність вибору напусків на розміри причепа, позаяк занадто вільний тент буде зазнавати надмірного зносу з огляду на інтенсивні трипки на швидкостях, а "засобом щільний" створюватиме масу незручностей під час його одягання і шнурівці.
  • Третім траншем йде вибір кольору. Тут, звісно, питання в основному суб'єктивному. Практичний бік лежить хіба що в пріоритеті синього кольору, , який максимально ефективно протидіє ультрафіолету, який неабияк скорочує "життя" тенту. Але в разі мінімізації візуальної забрудненості тент найкращим варіантом буде сірий. Одним словом — вибирати вам!

Кріплення тенту до причепа. Фурнітура

  • Щодо фурнітури, — тут є певні стандартні виготовлення шнурівки тенту до бортових гачків за допомогою встановлених на тент люверсів і затяжного капрона, а під час варіантів високого каркаса — під шлею або під трос. У цьому разі використовуються вже не бортові гачки, а спеціальні скоби.

<<<>>>

Тент легкового причепа з ПВХ, брезенту Гаспра, Сухум, Поті, Львів, Донецьк, Півтора, Івано-Франковськ, Дніпр, Рівно, Форос, Алушта, Феодосія, Євпаторія, Партеніт, Гурзуф, Кореїз, Алупка, Малоречне, Коктебель, Запоріжок, Кропивніцький, Миколаяв, Червці, Херсон, Хмельницький, Луцк, Винниця, Тернопель, Чернепень, Київ, Київ, Таллін, Рига, Лазурне, Ялта, Джанкой, Керч, Тбілісі, Гагра, Пуцунда, Суми, Одеса, Ужгорода, Луганськ, Черкаси, Харків, Житомир, Лівадія, Симферополь, Судак, Симеїз, Батумі, Варшава, Севастополь, Вільнюс, Бахчисарай

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner