Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Штори на складі. Штори в ангар

ГалереяСписок

Складські штори. Штори в ангори

Технологічний процес багатьох компаній містить довгострокове або короткострокове зберігання продукції. Правильність організації складських приміщень багато в чому є запорукою успіху бізнесу. Крім автоматизації пересування товарів, навчання працівників і багато іншого, важливо добре розмежувати й облаштувати саме приміщення. Для цього вам знадобиться штора на склад із надійного синтетичного матеріалу. Саме такий варіант допоможе вам не тільки правильно розмежувати потоки отримання та видавання, але й неабияк зменшити витрати на електроенергію й обігрівання величезної будівлі. Для складу найважливіше підтримувати температуру та вологість, яка необхідна залежно від норм зберігання тих чи інших речей. Плівка має безліч переваг, що сприяють підвищенню економічної вигоди від послуг зберігання товарів:

  • Створення окремих боксів для сортування продукції за різними параметрами. Оптимізація розташування спрощує переміщення й оптимізує процес оброблення.
  • Перешкода проникненню холоду або спеки з вулиці під час постачання та відвантажень. Повітряні прошарки, які створюють штори для складського приміщення, дають змогу менше використовувати кондиціонер або нагрівач, що дуже актуально, з огляду на ціни на електрику.
  • Гарне зонування приміщення здатне неабияк знизити витрати на персонал, оскільки робочий процес буде максимально простим. Це неабияк знизить ризик помилок і неточності.

Ми можемо виготовити м'які перегородки за вашими індивідуальними потребами та параметрами. Цей варіант відкриває перед вами необмежені можливості під час перепланування. Вам не доведеться руйнувати та зводити капітальні конструкції, досить просто змінити напрямні кріплення.  Штори завіси для складського боксу прекрасно слугують дуже багато років, без втрати своєї функціональності. за потреби їх можна складати на зберігання й потім відновити використання без втрат і додаткових фінансових вкладень. Останнім часом у промисловості різних напрямів широко використовуються ангари. Особливу популярність вони завоювали в сільському господарстві. Це зумовлено простотою монтажу та невисокою вартістю таких споруд. Щоб організувати окремі приміщення для різноманітних операцій та процесів, рекомендовано використовувати завіси на склад в ангар. Варто зазначити, що їхня функціональність не обмежується лише зберіганням продукції. Всередині можна організувати повноцінний виробничий процес.  Такий вибір розмежувачів зумовлений перевагами матеріалу ПВХ, які складно переоцінити:

  • Гігієнічність — пил і неприємні запахи не проникають у структуру плівки. А поверхневі забруднення дуже просто прибрати за допомогою використання звичайних побутових мийних засобів.
  • Практичність — завдяки встановленню спеціальних люверсів для кріплення штора ПВХ для ангару може легко трансформувати за потреби. Не тріскає й не рветься під час проміжного зберігання і транспортування.
  • Естетичність — доступна до замовлення дуже широка палітра вже готових відтінків. Це допоможе вам створити стильний динамічний інтер'єр усередині виробничого приміщення. За бажання можна нанести друк із зображенням реклами вашої компанії або просто логотипом.

Штора в ангар виробляється із найбільш прогресивного синтетичного матеріалу, який є на сьогодні. Технологія виготовлення плівки робить її дуже міцною та стійкою до впливу зовнішнього середовища. Навіть під час використання на відкритому повітрі або в морозильних камерах ПВХ зберігає свою цілісність і виконує роль завіси. Навіть великі перепади температури та вологості ніяк не відбиваються на матеріалі, він залишається еластичним і міцним. Так що штора для воріт складу й ангара слугуватиме вам багато років, даючи змогу оптимізувати процес виробництва та підвищувати його прибутокність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner