Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Штори ПВХ для фарбувної камери

ГалереяСписок

Штори для фарбувної камери. Штори в малярку

Завіси та штори для автомалярки мають особливу популярність через загальний стан автомобілів. У нашій країні потріскана фарба це далеко не рідкість. Саме тому підприємства, які працюють у цьому напрямі, зазвичай, прибутокні.  Фарбування автомобілів являє собою дуже складний і трудомісткий процес. Крім знання технологій і величезного багажу досвіду, потрібне спеціальне приміщення. Це не означає, що для початку такого бізнесу вам доведеться викупати будівлю, але докласти деякі зусилля до його обладнання все ж доведеться. У разі відповідального підходу можна організувати бокс на базі звичайного гаража. Штори в фарбувальну камеру дають змогу оптимізувати мікроклімат усередині приміщення. Вони перешкоджають підвищенню рівня вологості, що може негативно позначитися на якості нанесення фарби. Крім цього, всередині необхідно забезпечити практично стерильну чистоту. Кожна мікрочастинка пилу може абсолютно зруйнувати всі ваші старання в процесі фарбування автомобіля. Штори в малярку зазвичай мають конструкцію, яка перешкоджає потраплянню бруду всередину фарбувального простору. Це дуже важливо для гарного результату, здатного потішити вас і замовників. Дуже важливо, щоб потоки повітря не деформували накладений шар емалі. У разі виникнення завихрень і протягів можуть утворитися бульбашки або підтіки на поверхні. Для повної ізоляції від зовнішнього світу використовуйте штори для фарбувної камери з ПВХ. Цей матеріал легкий і еластичний, під час зіткнення один з одним не пропускає повітря. Крім цього, він має ще низку важливих переваг:

  • Міцністю — армована сітка, на яку наноситься шар полівінілхлориду, захищає готову плівку від розтягування й проривів. За правильно підібраної щільності може слугувати понад 10 років.
  • Стійкість — не руйнується у разі потрапляння фарби або інших хімічних засобів очищення або оброблення автомобіля перед фарбуванням.
  • Практичність — штори для малярки з ПВХ можна монтувати тільки за потреби, а решту часу використовувати гараж або приміщення за прямим призначенням. Матеріал не тріскається під час складання. Так що ви можете дуже зручно та компактно зберігати її в складеному вигляді.

Оскільки працювати доводиться з високотехнологічним обладнанням, яке не захищене від збоїв окремої уваги, заслуговує пожежна безпека. Поміщення має мати два виходи, які легко відкриваються. Ось якраз для обладнання такого важливого елемента ідеально підходять завіси та штори для фарбувального відділення. Вони дуже легко функціонують і легко монтуються. До того ж такий вибір є бюджетним, порівнюючи з іншими варіантами. Це дуже важливо в період запуску проєкту. Практичний і багатофункційний матеріал, до того ж дуже просто мити. Ви можете сміливо використовувати гарячу воду та мийні засоби, це не завдасть шкоди перекриттю. Штори в фарбувальний бокс можуть бути прозорими. Це має практичну сторону. Оскільки робота пов'язана з переміщенням машин, важливо не обмежувати огляд для працівника автосервісу. Крім цього, прозорий матеріал може послугувати маркетинговою метою розвитку бізнесу. Кожен клієнт із задоволенням спостерігатиме за процесом перетворення старого облупленого автомобіля на прекрасний сяйний зразок автопрома. Це послугує прекрасним способом боротьби з конкурентами. Але в цьому є і зворотний бік. Не завжди сторонні спостерігачі позитивно впливають на процес. Вони можуть відвертати увагу майстра своїми питаннями або порадами. У такому разі знадобляться непрозорі штори для  автопокраски. Вони допоможуть надійно захистити бокс від цікавих поглядів, а персонал зможе працювати максимально спокійно й ефективно. У разі потреби звертайтеся за консультацією до фахівців нашого магазину, щоб вибрати правильне обладнання для вашого фарбувального боксу.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner