Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Штори в гараж. Штори для гаражного боксу

ГалереяСписок

Штори для гаражного боксу. Штори на ворота гаража.

Останнє десятиліття характеризується масовим придбанням автомобілів для особистого користування. Для бізнесу своєчасна логістика в сучасному світі має ключове значення для досягнення успіху. Саме тому різко зростає кількість транспортних засобів. Крім вигоди, яку вони створюють, перед кожним власником виникає проблема розміщення машини, коли вона не використовується. На жаль, стаціонарні гаражі доступні далеко не всім. Але не варто впадати, ми пропонуємо вам розв'язання цього питання. Штори для гаражного боксу прекрасно захищають автомобіль від руйнування під час стоянки.  Щільний, але еластичний матеріал чудово зберігає тепло всередині приміщення, але абсолютно не обмежує переміщення в просторі. Це дуже важливо для роботи всередині гаража в холодну пору року. Незалежно від масштабів і розмірів простору штори в гараж допомагають дуже добре економити на опалюванні. Такий вибір також ідеальний для підтримки прийнятного рівня вологості. Як відомо, вода негативно відбивається на металевих деталях і роботі ключових систем машини. Тому важливо обмежити її потрапляння на транспортний засіб, а також мінімізувати її вміст у повітрі. Штори на гаражні ворота є ідеальним рішенням, якщо за короткий проміжок часу потрібно виїжджати назовні та заїжджати всередину. Немає потреби використовувати двері, штори просто розсуваються за потреби. Зовні вони мають вигляд прямокутника зі встановленими спеціальними кільцями, які називаються люверси. З їхньою допомогою виріб закріплюють у потрібному місці. Це дуже просто та практично, тому що для зміни розташування штори на гаражні ворота досить просто перевісити їх у потрібне місце. Для виробництва використовуються кілька варіантів матеріалів, які поєднуються між собою високими показниками щільності та надійності. Єдине різне придбання дасть змогу вам не тільки заощаджувати на електриці, але й повністю забути про потребу купівлі на найближчі десять років. Штори в гаражний бокс можуть бути брезентовими або з плівки ПВХ. Кожен із цих варіантів має свої переваги. Вам необхідно оцінити цілі та завдання, які мають виконатися за допомогою такого обладнання та вибрати для себе ідеальний варіант. За потреби ви можете звернутися до фахівців нашої компанії, щоб зорієнтуватися, який саме матеріал вам краще підійде.

Брезентові штори в гаражі мають такі плюси:

  • Зносостійкість — слугують без втрат багато років. У разі механічного пошкодження досить просто встановити латку, яка ніяк не вплине на подальше використання;
  • Гігієнічність —  особливе просочення брезенту унеможливлює проникнення пилу та вологості в структуру волокон. Штори на ворота гаража захищені від виникнення неприємного запаху, цвілі та грибків.
  • Ізоляція — прекрасно зберігають тепло всередині приміщення, що дуже важливо для правильного мікроклімату зберігання автомобілів;
  • Стійкість — не руйнуються від впливу хімічних мийних засобів, а також від олив і бензину.

В асортименті нашого магазину є також ПВХ фіранки в гаражний бокс, які мають безліч схожих характеристик із брезентовим варіантом, але все ж трохи відрізняються. Плівка не боїться тривалого промерзання. Навіть у люті морози вона залишається м'якою й еластичною, зберігаючи тепло всередині приміщення. Процес виробництва забезпечує максимальну міцність для ПВХ. Армована сітка, яка лежить в основі матеріалу, практично виключає виникнення заломів і проривів.  Обравшись у нашу компанію, ви можете не просто закрити шторою гаражні ворота, але й додати нотку стилю й комфорту до загального облаштування приміщення. У нашому каталозі є безліч колірних рішень для цієї конструкції. Дуже популярними є прозорі моделі, позаяк такі завіси не перешкоджають проникненню сонячного світла. Це так само сприяє підвищенню безпеки роботи, позаяк не обмежують огляд усередині та зовні гаража.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner