Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Тканина ПВХ недорого з доставкою. Китай

ГалереяСписок

ПВХ плівка оптом і в розницю зі складу. Кольори - в асортименті

Плівка ПВХ різної щільності на сьогоднішній день займає лев'ячу частину використання на ринку в сфері будівництва швидкісних конструкцій і причепо-будівництва. Її універсальність зумовлена високою міцністю, абсолютною гідроізоляцією, пожежою-стійністю, стійкістю до агресивних повітряних середовищах. Все це у комплексі дозволяє тентовому матеріалі бути основою для виробництва різних виробів.

Під час виготовлення причіпів ПВХ тентова тканина використовується у вигляді тентів на причепи різних розмірів і конфігурації каркаса. Вищенаведені характеристики дозволяють тенту витримувати потік повітря під час руху з різними швидкостями, абсолютно і повністю захищати вантажний відсік від опадів будь - якого характеру, а також від абразивного впливу пилу, піску, гравію різних фракцій, комах, птахів і частково від крадіжки вмісту причепу. Цей гідроізоляційний матеріал також відповідає всім сан-епідем-нормам через відсутність випаровування з поверхні шкідливих і канцерогенних речовин.

Ті ж властивості плівки дозволяють її ефективно використовувати при виробництві штор з ПВХ в комерційні приміщення як:

  • автомийки
  • гаражні бокси
  • СТО
  • склади і ангари
  • на в’їздні ворота
  • Виготовлення
  • Почервоні камери (малярки)

Якщо говорити про каркасно-тентовий будівельних конструкцій, то і тут цей кров'яний матеріал як не можна найкращим чином вписується в технічні вимоги, основним з яких все також є міцність і термін Цінності, оскільки накрити будівлю з площею тисячі м2 - справа досить витратна як у фінансовому, так і в тимчасовому плані.

Технічні тканини з огляду на технології як у обладнанні, так і молекулярній структурі разом з усіма новими хімічними розробками дозволяють отримувати нові синтетичні матеріали, з підвищеними характеристиками міцності, легкості, стійкості до агресивного середовища, стійкості до швидкого оплакування, довговічності, гіпо-плергенності та пр.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner