Кошик
3 відгуків
+380 (98) 498-64-86
+380 (73) 325-49-81
Интернет-магазин "ПВХ плёнка"

Шатер для відпочинку, заходів. Додамо в життя море екзотики!

Шатер для відпочинку, заходів. Додамо в життя море екзотики!

Купити шатер для відпочинку

Шатри для дачі, саду, відпочинку, торгівлі або експо виставок зайняли міцну нішу в сегменті релаксу, бізнесу або рекреації людини. Різні фінансові можливості людей обмежують свій відбиток не тільки на побут і роботу, але й на відпочинок, а зокрема — на його якість. Питання, звісно, суб'єктивно, але зміна місця постійного перебування, наприклад, на морському узбережжі, гори, ліс — вашій нервовій системі ніколи не завадить, це — однозначно.  Звичайно, за наявності великої кількості засобів, можна організувати поїздку в південні морські або океанічні країни у форматі all inclusive, фактично все зробить за вас, починаючи з трансфера в аеропорту, закінчуючи таким самим автоповерненням на аеровокзал, а як бути, якщо засобів — у обріз або ж ви — просто сторонніх відшельнічного відпочинку, далеко від громадської метушні?  

Шатри для дачних і садових ділянок

Наприклад, простий шатер для дачіпід накриттям якого ви зможете провести сонячні дні на свіжому повітрі. Їх варіацій налічується маса, причому кожен із них різниться не тільки розмірами, а й геометричними особливостями, пропонуючи задовольнити будь-який смак. Тиша та спокій під його навісом вам гарантовані, за умови, що немає занадто гучної та настирливої компанії. Зазвичай, тент шатер забезпечує захист тільки від опадів, водночас залишаючи вас на волю вітрам, але якщо ви — прихильник комплексного захисту, то можна скористатися шатрами з бічними стінками у формі штор, у зв'язку з чим на виході ви отримаєте повноцінний одно-мобувальний або багато-масивний туристичний намет великої місткості! 

Типи вуличних шатрів непромокальних вітростійких

Пропонований асортимент нашою компанією налічує такі геометричні форми, як-от тент шатер Зірка (одномащовий, двомащовий, чотиримащовий, шести-щоковий), шатер Павук (Spider), шатер Парк (Park). Ці різновиди є в нас на виробництві як у наявності, так і індивідуально виготовляються під замовлення, з урахуванням вимог клієнта.

Оренда шатрів. Оперативне розв'язання питання проведення заходу, весілля, ювілею

Якщо ж тентовий відпочинок розглядається як єдино-разова подія, аренда шатрів припаде вам як ніколи доречна. Ця послуга дає змогу придбати шатер на час проведення будь-якого вуличного заходу, зльоту байкерів, тривалого пати на морському узбережжі, літературного зльоту, проведення дня народження, випускного, ювілея, мінівиїзного концерту, спортивного заходи, щоденні збори та ін. Незвичайність геометрії також зіграє вам на руку, особливо якщо захід має комерційну підплічку. Ці легкі літні конструкції неодмінно привернуть велику кількість зіваків, навіть якщо останні не мають прямого ставлення до вашої події, а є випадковими сторонніми спостерігачами, і які згодом можуть приєднатися до вашого екзотичного релаксу.

<<<>>>

Шатри для відпочинку на природі непромокальні Гаспра, Сухум, Поті, Львів, Донецьк, Півтора, Івано-Франковськ, Дніпр, Рівно, Форос, Алушта, Феодосія, Євпаторія, Партеніт, Гурзуф, Кореїз, Алупка, Малоречне, Коктебель, Запоріжок, Кропивніцький, Миколаяв, Червці, Херсон, Хмельницький, Луцк, Винниця, Тернопель, Чернепень, Київ, Київ, Таллін, Рига, Лазурне, Ялта, Джанкой, Керч, Тбілісі, Гагра, Пуцунда, Суми, Одеса, Ужгорода, Луганськ, Черкаси, Харків, Житомир, Лівадія, Симферополь, Судак, Симеїз, Батумі, Варшава, Севастополь, Вільнюс, Бахчисарай

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner